sobota 20 kwiecień 2019


Bez zbędnych ceregieli, podając twarde fakty, można z łatwością zrozumieć jaki jest cel bombardowania Syrii przez amerykańskie okręty USS Ross i USS Porter.

Zostawię już sprawę tego czy rzeczywiście Prezydent Syrii użył celowo broni chemicznej akurat w momencie gdy Trump i jego podwładni oznajmili iż ” Assad może zostać. [zostać prezydentem tak jak chcą tego obywatele Syrii]”. Przecież nie chcemy tworzyć teorii spiskowej popartej NIESAMOWITYM zbiegiem okoliczności, który mówi o tym, że ukryta władza, operacją fałszywej flagi przekazała Trumpowi wyraźną wiadomość: „Assad musi odejść!” – koniec i kropka. (Tutaj zbiór tweetów Trumpa ukazujących jego skrajną hipokryzję).

Wielu analityków w tym Phyllis Bennis z Instytutu Analizy Polityki zaznacza, że bez względu na atak chemiczny, Amerykańskie uderzenie na syryjską bazę było nielegalne. Prezydent Ameryki nie może po prostu powiedzieć, że jest w kontakcie i wyraźnym sojuszu z autorytarnymi reżimami, Arabią Saudyjska i Izraelem aby utrzymać takie kraje jak Irak, Syria i Libia w ciągłym zamęcie. Tym bardziej jeśli jest to człowiek biznesu. Ale o tym za chwilę.PRZEJDŹ NA STRONĘ ANTIMEDIA ŻEBY POCZYTAĆ DALEJ