czwartek 21 marzec 2019

 

 

 

Płyta SENE pt. „Horyzont” to muzyka instrumentalna z gatunku ambient/chillout, uzupełniona o piosenki w stylu łagodnego, nastrojowego pop. Doskonale nadaje się do odpoczynku i relaksu, także głębszej refleksji i oderwania od rzeczywistości.

 KLIKNIJ W OBRAZEK ŻEBY POSŁUCHAĆ MUZYKI

 

Wszystko jest wibracją. Każda cząstka materii, każdy atom, to żywa, wibrująca kolorami tęczy energia. Masaru Emoto, podczas swych badań nad kryształami wody wykazał, iż muzyka, dotykając nas w sensie fizycznym, przekształca tworzące ciało komórki zgodnie ze wzorem częstotliwości, których jest nośnikiem. Dlatego tak ważnym jest, jakimi dźwiękami wypełniony jest nasz świat.

 

 KLIKNIJ W OBRAZEK ŻEBY POSŁUCHAĆ MUZYKI


Muzyka to także pokarm duszy. Wpływa na samopoczucie, nastrój, uruchamia wyobraźnię, potrafi przenosić świadomość w odległe rejony, gdzie niemal zmysłowo możemy dotykać jej piękna i harmonii. Płyta „Horyzont” zabierze Cię w podróż po niezwykłych miejscach. Pierwsza jej część to spokojna, czysta wibracja, nadająca się do relaksu i medytacji. Muzyka z biegiem czasu nabiera dynamiki, aby zakończyć się literacką refleksją nad naszym miejscem tu i teraz.

 

 KLIKNIJ W OBRAZEK ŻEBY POSŁUCHAĆ MUZYKIJeśli chcesz zamówić płytę SENE „HORYZONT”, skorzystaj z adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Cena to 20 zł. Wysyłka listem poleconym Poczty Polskiej GRATIS.

ALE...

poza płytą jest też i książka „NES, ZAPIS PRZYGÓD PILOTA”. Żeby się o niej więcej dowiedzieć,  zajrzyj TUTAJ. Jeżeli zamówisz płytę wraz z książką zaoszczędzisz 10 zł. Cena zestawu to 30 zł. Wysyłka GRATIS. Skorzystaj z adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykonawca: SENE
Tytuł: Horyzont

Muzyka i teksty: Sławomir Kwiatkowski

Utwory: Journey 1, Bridges, Vortex, Rain, Bells, Horizon, Seven Birds, Journey 2
Bonus: Taniec słońca (Lakota), Święte drzewo
Łączny czas: 41:03