A jednak aresztowany. Jeffrey Epstein.

Opublikowano: wtorek, 09 lipiec 2019

Minął mniej więcej tydzień od decyzji tzw. Departamentu Sprawiedliwości USA, który odrzucił wniosek o zbadanie legalności umowy z roku 2009 między oskarżycielem Epsteina i jego prawnikami (o której piszę TUTAJ (Efekt Setnej Małpy) i TUTAJ (Efekt Setnej Małpy)).

Czytaj więcej...

Ofiary Epsteina bez zadośćuczynienia

Opublikowano: czwartek, 27 czerwiec 2019

 W maju br. pisałem na ESM o 36 ofiarach Epsteina i o nadziejach na proces, który by zadśćuczynił choćby części ofiar pedofila i seksualnego napastnika Jeffreya Epsteina. Dziś już wiadomo, że nadzieje były próżne. Epstein ponownie wyszedł ze sprawy obronną ręką.

Czytaj więcej...

"Prawdopodobnie" USA

Opublikowano: sobota, 01 czerwiec 2019


Do napisania niniejszego tekstu zainspirował mnie artykuł RT wymieniający listę 36 krajów, które znalazły się w głębokiej niełasce USA. Z jakiego powodu?

Czytaj więcej...

Ostrożnie z tą przyjaźnią Emmanuel

Opublikowano: poniedziałek, 10 czerwiec 2019

Podczas kwietniowej wizyty prezydenta Francji w USA Emmanuel Macron przywiózł ze sobą sadzonkę dębu. Drzewko zostało zabrane z terenu cmentarza żołnierzy amerykańskich, którzy polegli podczas II wojny światowej w walkach na terenie Francji.

Czytaj więcej...

Bilderberg 2019 [1]

Opublikowano: środa, 29 maj 2019


Coroczne spotkanie wykonawców planów administratorów naszej planety - tzw. Grupy Bilderberg - właśnie się zaczyna. W tym roku będzie ono miało miejsce w Montreux w Szwajcarii i potrwa od 30 maja do 2 czerwca.

Czytaj więcej...